A+Serkay Sigorta Hakkında

A+Serkay; lojistik sektöründeki çalışmalarını kontrollü ve müşteri odaklı olarak sürdürebilmek amacıyla kurulmuş bir sigorta şirketidir.


2005 yılında A+Serkay Sigorta, Serkay 'ın lojistik sektöründeki çalışmalarını kontrollü ve müşteri odaklı olarak sürdürebilmek amacıyla kurulmuş bir sigorta şirketidir.

Çoğunlukla tüzel müşterilere hizmet vermiş olmasının yanı sıra bireysel müşteri odaklı da çalışmaktayız. 2005-2012 yılları arasında Ak Gıda,(Ülker/Yıldız Holding) bünyesinde çalışan çoklu bir filo grubuyla trafik ve kasko branşında çalışmalarımız olmuştur. Acenteliğimizde sigortacılıkla ilgili her branşta poliçe düzenlenmekte, portföyümüzde her sektörden firmalar ve şahıslarla çalışmaktayız.

Değişen mevzuatlar ve genelgelere olan hakimiyetimizle müşterilerimizin mağduriyetine sebep vermemek için her branşta bireysel danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetle sigorta acentelerinin sadece poliçe tanzimi yapan bir oluşum olmadığını ve bankalara karşı en güçlü ayrıcalığımızı hizmet sektöründe sunmaktan son derece mutluyuz...

Kezban KALAYCI
(Şirket Müdürü)

Misyon;
Sigortacılık sektöründe müşteri ihtiyaçlarına alternatif çözümler üretmek.

Vizyon;
Sigortacılık sektöründe en çok tercih edilen marka olmak.

Serkay'dan Manifesto;
Birbirine güçlü değerlerle bağlı bir aile şirketiyiz. Bu ailenin temelleri güven, sabır ve inanç tohumlariyla her geçen gün "biz" olma yolunda büyümektedir.